14 lipca 2024,imieniny Ulryka, Bonawentury, Kamila

Kompleks boisk sportowych ORLIK 2012 w Międzybrodziu Żywieckim

Obiekt w Międzybrodziu Żywieckim funkcjonuje według harmonogramu w załączeniu. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszą rezerwację dzień wcześniej u animatora obiektu pod tel. 502 675 479.Aktualne harmonogramy i informacje bieżące są na ogólnopolskim portalu "NASZ ORLIK". Zapraszamy!
Dodano: 14-07-2024

HALA SPORTOWA w CZERNICHOWIE

Hala sportowa w Czernichowie, zainteresowanych zajęciami na obiekcie prosimy o kontakt z Zespołem Szkolno - Przedszkolnym w Czernichowie pod. nr. tel. 33 866 12 12 lub 887 845 592
Dodano: 14-07-2024

Kompleks boisk sportowych ORLIK 2012 w Międzybrodziu Bialskim

Obiekt w Międzybrodziu Bialskim.Animator Kamil Zoń tel.513 529 372. Aktualne harmonogramy i informacje bieżące są na ogólnopolskim portalu "NASZ ORLIK". Zapraszamy!
Dodano: 14-07-2024

Diverse Downhill Contest

Diverse Downhill Contest to największe i najbardziej popularne zawody downhillowe w Polsce, zarówno pod względem frekwencji zawodników jak i kibiców, którzy licznie przybywają oglądać zmagania zjazdowców. Historia zawodów sięga 2006 roku i trwa nieprzerwanie już jedenasty sezon rowerowy. Organizatorom cyklu Diverse Downhill Contest już od prawie dekady przyświecają te same, nadrzędne cele: popularyzacja zjazdu rowerowego, tworzenie najbardziej wymagających technicznie tras co z kolei przekłada się na ciągły progres poziomu sportowego polskiej sceny downhillowej oraz dostarczanie niesamowitego widowiska. Więcej info o imprezie na www.downhillcup.eu
Dodano: 14-07-2024

Gminne Zawody Strażackie

Gminne Zawody Strażackie to widowiskowa impreza cykliczna, w której swe zdolności prezentują Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Czernichów. Zawody łączą pokolenia strażaków, uczestniczących w imprezie w różnych kategoriach i konkurencjach. Impreza cykliczna odbywająca się w miesiącu czerwcu.
Dodano: 14-07-2024

Gminne Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Czernichów

Popularyzacja amatorskiego strzelectwa to w dużej mierze zasługa KOŁA LOK przy ZEW Porąbka Żar - współorganizatora zawodów. Impreza cykliczna odbywa się w pierwszą sobotę października, każdego roku.
Dodano: 14-07-2024

Zawody Narciarskie o Puchar Rady Gminy Czernichów

Zawody rozgrywane na stoku ŻAR w Międzybrodziu Żywieckim, w rozgrywkach biorą udział dzieci i dorośli.

Dodano: 14-07-2024

Spartakiada Zimowa dzieci i młodzieży z terenu Gminy Czernichów

Impreza skierowana do najmłodszych miłośników zimowego szaleństwa. W zawodach narciarskich w poszczególnych kategoriach walczą o zwycięstwo dzieci i młodzież z terenu gminy Czernichów. Impreza cykliczna odbywa się w zależności od warunków atmosferycznych w styczniu lub lutym.
Dodano: 14-07-2024

Regaty ŻAR

Cykliczna impreza żeglarska skierowana do najmłodszych miłośników tej dyscypliny. Odbywa się zawsze jako sportowa impreza towarzysząca imprezie Święto Morza w Międzybrodziu Bialskim. Głównym organizatorem jest Pan Tomasz Zoń.
Dodano: 14-07-2024

Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR

Międzynarodowa impreza biegowa z cyklu biegi górskie w Międzybrodziu Żywieckim, pod patronatem honorowym Wójta Gminy Czernichów. Odbywająca się cyklicznie w ostatnią sobotę czerwca. Celem imprezy jest upowszechnianie biegania jako
najprostszej formy ruchu, popularyzacja biegów górskich, promocja walorów turystyczno - krajoznawczych Międzybrodzia Żywieckiego i Góry Żar w kraju i zagranicą. Organizatorami są Urząd Gminy Czernichów, Stowarzyszenie do Współpracy Międzynarodowej SOŁA.
Dodano: 14-07-2024